Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hazardziści w nadchodzących wyborach zostaną pozbawieni głosów za ich skrajnie złodziejskie działanie,a kłamca Soczak ,ani jednego głosu w terenie!!! Może Żmijan wymyśli jeszcze jakiś podatek ,to na pewno będzie batrziej popularny????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wcale nie jest gorszy, wczoraj przecież pisali o "zamachu" na prezesa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć szykuje się niespodzianka i jednak Kopaczowa odwoła Karpińskiego z funkcji ministra skarbu. Karpiński wsławił się wyrzynaniem szefów spółek skarbu państwa oraz słynnym już powiedzeniem "Ch.j z tą PoLską Wschodnią". Teraz chce zarżnąć Lubelską PO.
  Pan Przewodniczący Karpiński to jeden z lepszych ministrów, na pewno zostanie w rządzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się prawdomówność posła Żmijana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się mieszają, tasują, kombinują NIC to nie da tylko idioci albo złodzieje głosują na złodziei. 
  Dokładnie tak. Przetasowania na budżetowych stołkach i walki wewnątrzpartyjne. Ci nieudacznicy nawet nie zarobiliby 2 - 3 tys. PLN netto miesięcznie gdyby nie mieli geszeftów opłacanych przez podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Pośle, zapomniał Pan dodać że w sztabie ma Pan "swojego człowieka" zresztą na liście też, więc nie wiem o co chodzi? Wydaje mi się że chce się Pan przenieść do PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Karpiński na polecenie Tuska zablokował bezplatną transmisje meczów polskich siatkarzy na mistrzostwach świata. Przeczytajcie:http://www.rp.pl/artykul/1118331,1141562-Na-tasmach-PO-o-pieniadzach-na-siatkowke--Szef-Orlenu--Zablokowalem-to.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle Stanisławie - uczeń przerósł mistrza :-( wiem, że boli, ale trzeba działać inaczej, a tak pan jako mistrz, teraz stracił - i to od ucznia...... jaka szkoda :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kołtuny z pisu, ile kasy utopiliście w Możejki?   Ile chcieliście utopić kasy w szczepionki przeciwko świńskiej grypie, których w końcu nie kupiła Kopacz   Można wyliczać tego sporo.... nic nie zrobiliście, tylko awantura za awanturą i fatalne stosunki z Merkel i innymi sąsiadami
Zależy pierd olony  warchole kto pyta ?? Miękka Pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie jedno... Szefem sztabu wyborczego PO jest człowiek Żmijana, a jego ludzie dostają wysokie miejsca... Zastanawiające....
Nic nie zatanawia, ŚITWA ,ŚITWA  i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk jako szef sztabu po przegranych wyborach będzie całkowicie zmarginalizowany i jako dr nauk chyba humanistycznych trafi na uczelnię i będzie naukowcem od ..............?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos sie odwazyl walczyc z hrabim?Przeciez wynik juz jest znany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos sie odwazyl walczyc z hrabim?Przeciez wynik juz jest znany!
A kto do cholery wsadził Gutowską na jedynkę w okręgu puławskim? Kobieta nic nie robi tylko wygląda. Przesiedziała jak mumia egipska w radzie miasta Puławy nie zabierając głosu, tylko szpilki przed sesją zmieniała. No ale jak to wystarczy,. zeby być jedynką na liście do sejmiku to ja dziękuję za takie kandydatury. Kompromitacja dla puławskiej Platformy. zresztą nie pierw2sza. Pan Nakonieczny po raz kolejny robi krzywdę swojej partii przy układaniu list. Nie stawia na kompetencje czy osiągnięcia tylko na pozamerytoryczne względy. Pani Gutowska jest ładna - to fakt. Ale ja oczekuję od samorządowców czegoś więcej. Mogła się wykazać, ale nie kiwnęłą palcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zatanawia, ŚITWA ,ŚITWA  i tyle.
"zatanawia" mnie ta "śitwa" bo ja znam ale sitwę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystawił was ten chyży rój - dobrze wam tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo lubelski elektorat wi że tyko Jarosław Nadęty  pseudo konspiracyjne "Napoleun" może zbawić tyn kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy osobach: Pani Celiny Stasiak ( PZPR, załatwienie Dyrektora swojej córce w sanatorium w Nałęczowie) na liście, wybory PO ma z głowy. Ani ja , ani nikt z mojej rodziny nie odda głosu na PO, to już cztery głosy mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę ten partii wszystkiego najgorszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy osobach: Pani Celiny Stasiak ( PZPR, załatwienie Dyrektora swojej córce w sanatorium w Nałęczowie) na liście, wybory PO ma z głowy. Ani ja , ani nikt z mojej rodziny nie odda głosu na PO, to już cztery głosy mniej.
Dzieci komuny,dzieci resortowe,wszystko czerwone łajno !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szczęście dla PO - nie ma z kim przegrać! - bo na tzw. prawicy nie będą mieli kogo wystawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...